Посвідка на постійне проживання

Ми допомагаємо нерезидентам отримати посвідку на постійне проживання на наступних підставах:

Підстава Термін
Шлюб з громадянином України більше двох років 1 рік
Інвестиції в економіку України в розмірі 100 000 доларів США та більше 1 рік

Посвідка на постійне проживання надає повний спектр прав та обов’язків, що наявні у громадян України (за рідкісними винятками, передбаченими Конституцією). Деякі з таких переваг перелічені нижче:

Перш ніж отримати посвідку на постійне проживання, клієнт повинен отримати дозвіл на імміграцію в Україну.

Для надання віщеперелічених послуг нам потрібні будуть наступні документи:

Дозвіл на імміграцію на підставі шлюбу з громадянином України Клієнт Laudis Law Firm
Переклад паспорта на українську мову з нотаріальним завіренням   +
Нотаріально завірена копія свідоцтва про шлюб з перекладом на українську мову (також потрібно пред’явити оригінал в Державній Міграційній Службі) + Ми можемо отримати його для клієнта за рахунок клієнта
Документ, що підтверджує адресу проживання за кордоном +  
Оригінал паспорта чоловіка/дружини +  
Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) +  
Документ, що підтверджує адресу проживання в Україні +  
Дозвіл на імміграцію на основі інвестицій в економіку України на 100 000 доларів США та більше Клієнт Laudis Law Firm
Переклад паспорта на українську мову з нотаріальним завіренням   +
Статут компанії +  
Довідка з банку, що підтверджує внесення інвестицій   +
Медична довідка, яка підтверджує відсутність інфекційних захворювань, хронічної алкогольної та накротичної залежності у Клієнта(можете отримати в Україні) +  
Свідоцтво про відсутність судимості, видане у країні попереднього місця проживання +  
Документ, що підтверджує адресу проживання за кордоном +  
Документ, що підтверджує адресу проживання в Україні +  

Після подання документів на посвідка на імміграцію нам слід почекати близько року. Міграційна служба перевіряє всю інформацію про іммігрантів.

Отримавши дозвіл на імміграцію, ми можемо подати документи на отримання посвідки на постійне проживання.

Постійна посвідка на проживання Клієнт Laudis Law Firm
Переклад паспорта на українську мову з нотаріальним завіренням   +
Дозвіл на імміграцію +  
Паспорт з візою D +  
Посвідка на тимчасове проживання (за наявності у клієнта) +  
Документ, що підтверджує адресу проживання в Україні +  

Перш ніж подати заявку на отримання посвідки на постійне проживання, нерезидент повинен отримати візу типу D. Дану візу можна отримати у посольствах України за кордоном строком на 90 днів, якщо нерезидент не має дозволу на тимчасове проживання. У 2019 році була ініціатива Кабінету Міністрів щодо видачі D-візи в Україні, але наразі ця процедура не працює. Ознайомити детальніше зданою інформацією можна можна за посиланням.

Існує перелік країни, громадяни яких не повинні отримувати D-візу: Азербайджан, Білорусь, Грузія, Росія, Узбекистан. На громадяни інших країн пошурюється вимога щодо отримання візи типу D.

Нерезидент повинен подати документи на видачу посвідки на постійне проживання не пізніше ніж за 15 робочих днів до припинення дії його візи або дозволу на тимчасове проживання. Період перебування нерезидента в Україні, який відповідає терміну дії візи, може бути продовжений. Передумовою такого продовження є доведення наявності  обґрунтованих законних підстав для подальшого перебування в Україні  (наприклад, лікування, вагітність, догляд за хворим членом сім’ї, реєстрація спадщини, виконання службових обов’язків іноземним кореспондентом або представником іноземного ЗМІ. Заяву на продовження строку перебування слід подавати не раніше ніж за 10 робочих днів та не пізніше ніж за 3 робочі дні до закінчення терміну законного переубування нерезидента на території України.

Протягом 30 днів після отримання посвідки на постійне проживання проживання нерезиденту необхідно зареєструвати місце свого проживання в Україні. В іншому випадку, нерезиденту буде накладено штраф, розмір якого може варіюватися з 1700 до 5100 грн. залежно від терміну затримки реєстрації.

У разі зміни місця проживання нерезидент повинен зареєструватися за новою адресою протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації на місці попереднього проживання.

Протягом семи днів після закінчення терміну дії посвідки на постійне проживання нерезидент зобов’язаний пройти процедуру зняття з реєстрації місця попереднього проживання та виїхати з України. Крім того, нерезидент повинен здати посвідку на постійне проживання, термін дії якої закінчився до територіального підрозділу Державної міграційної служби.