• Юридична та бухгалтерська підтримка фрілансерів
  • Юридична та бухгалтерська підтримка фрілансерів-приватних підприємців в Україні
  • Підготовка та подання обов'язкової звітності
  • Консультування з оподаткування
 • Юридичні та консультаційні послуги
  • Корпоративне право (реєстрація ТОВ,
  постійного представництва в Україні)
  • Податкове консультування
  • Договірна робота
  • Захист інтелектуальної власності
  • IT право
 • Імміграційні послуги
  • Отримання дозволу на працю в Україні для нерезидентів
  • Отримання тимчасової та постійної резиденції в Україні для нерезидентів
  • Реєстрація нерезидентів як приватних підприємців в Україні

ПРО НАС

Laudis був заснований в 2004 році в столиці України - Києві. Ми надаємо юридичні послуги для бізнесу, що працює в Україні. Наша мета - надання підтримки бізнесу починаючи зі створення юридичної особи або представництва, консультування щодо оптимального оподаткування та надалі надання поточної документальної та консультативної підтримки бізнесу.

Laudis Tax&Legal – це команда професіоналів, що об’єднані пристрастю до своєї роботи. Основна мета нашого бізнесу полягає в тому, щоб створити цінність для бізнесу клієнта, поєднуючи економію коштів клієнта і збереження його часу, які витрачаються ним на вирішення юридичних питань. Нас надихає успіх клієнтів і це є рушійною силою для нас покращувати свої власні навички.

Послуги

Laudis пропонує широкий перелік послуг для бізнесу в Україні. Наші послуги включають:

Корпоративне право

Ми пропонуємо широкий перелік корпоративних юридичних послуг, включно зі створенням компанії або постійного представництва в Україні

Бухгалтерські та юридичні послуги для приватних підприємців

Податкове консультування

Консультування щодо оподаткування, включно з міжнародними транзакціями

Дозволи на працевлаштування для нерезидентів, тимчасове або постійне резидентство на підставі інвестування в Україну

Договірна робота

Складання та аналіз господарських договорів, включно з IT послугами та договорами постачання. Експортні та імпортні контракти. Аналіз юридичних та податкових ризиків.

Захист інтелектуальної власності

Реєєстрація торговельних марок в Україні, ЄС та США; авторських прав на комп'ютерні програми

Команда

Ми — команда спеціалістів, які піклуються про бізнес своїх клієнтів

Наші клієнти

OpenTag
Upwork
Electrum
Axon
Lasca Group
Librera Reader

Блог

Digital nomad в Іспанії

Іспанія приєдналась до ряду країн, що запровадили пільгові податкови умови для цифрових кочевників digital nomads, прийнявши 21 грудня 2022 року закон 28/2022 про сприяння стартапам Закон відкрив нові можливості для проживання та заробітку цифрових кочевників, які приїзжають до Іспанії з країн, що не входять в ЄС. В статті ви дізнаєтесь які умови набуття статусу digital nomad, які документи необхідні. Також ви отримаєте інформацію щодо оподаткування digital nomad, його порівняння з податками звичайного підприємця в Іспанії.

Читати ще
30 травня 2023 р.

Розкриття банку бенефіціарів іноземного контрагента при оплаті закордон

Таке зобов'язання встановлено Правлінням Національного Банку України та закріплено Постановою № 8 від 02 січня 2019 року. При відкритті та використанні рахунку української компанії банки вимагають надати та оновлювати інформацію щодо власників такої компанії. В деяких випадках банки почали вимагати від українських компаній інформацію і про іноземних контрагентів. Коли така вимога є обґрунтованою та що саме бажано заздалегідь отримати від іноземного контрагента, розберемо в цій статті.

Читати ще
17 травня 2023 р.

Розкриття інформації про бенефіціарів в Україні: нові правила 2023 року

In this article, we set out up-to-date information on the rules for disclosing the ownership structure of companies in Ukraine in 2023.

Читати ще
20 березня 2023 р.

ТМ, в складі якої «Україна». Особливості реєстрації

Позначення «Україна» та «UA” в складі торговельної марки дозволяється законодавством України, але для цього необхідно отримати згоду постійно діючого органу Міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ), а саме Комісії щодо погодження питань про внесення позначення, яке містить офіційну назву держави «Україна», до знака для товарів і послуг. Для отримання такого дозволу заявник та його діяльність мають відповідати певним критеріям. Про це детальніше в нашій статті від Тетяни Жили, спеціаліста в галузі захисту інтелектуальної власності.

Читати ще
14 березня 2023 р.

Скасування пільги ПДВ для ІТ індустрії: постачання програмної продукції з ПДВ

Податкова пільга для ІТ сектору, яка впродовж останніх десяти років дозволяла продавати програмну продукцію без нарахування ПДВ, з 1 січня цього 2023 року вже не діє. ...

Читати ще
20 лютого 2023 р.