Laudis був заснований в 2004 році в столиці України - Києві. Ми надаємо юридичні послуги для бізнесу, що працює в Україні. Наша мета - надання підтримки бізнесу починаючи зі створення юридичної особи або представництва, консультування щодо оптимального оподаткування та надалі надання поточної документальної та консультативної підтримки бізнесу.
Laudis Tax&Legal – це команда професіоналів, що об’єднані пристрастю до своєї роботи. Основна мета нашого бізнесу полягає в тому, щоб створити цінність для бізнесу клієнта, поєднуючи економію коштів клієнта і збереження його часу, які витрачаються ним на вирішення юридичних питань. Нас надихає успіх клієнтів і це є рушійною силою для нас покращувати свої власні навички.
Laudis пропонує широкий перелік послуг для бізнесу в Україні. Наші послуги включають:
Ми пропонуємо широкий перелік корпоративних юридичних послуг, включно зі створенням компанії або постійного представництва в Україні
Бухгалтерські та юридичні послуги для приватних підприємців
Консультування щодо оподаткування, включно з міжнародними транзакціями
Дозволи на працевлаштування для нерезидентів, тимчасове або постійне резидентство на підставі інвестування в Україну
Складання та аналіз господарських договорів, включно з IT послугами та договорами постачання. Експортні та імпортні контракти. Аналіз юридичних та податкових ризиків.
Реєєстрація торговельних марок в Україні, ЄС та США; авторських прав на комп'ютерні програми
Ми — команда спеціалістів, які піклуються про бізнес своїх клієнтів
Законодавство передбачає окрему категорію іноземних працівників, які виконують роботу на території України, але трудовий договір з українським роботодавцем не укладають. Цією категорією іноземців є так звані «відряджені іноземні працівники». Особливістю роботи відряджених іноземних працівників в Україні є те, що трудовий договір з іноземцями укладається не українським, а іноземним роботодавцем. Підставою для використання праці відряджених іноземців в Україні є зовнішньоекономічний контракт, за яким іноземний роботодавець направляє свого працівника до української компанії для виконання певного обсягу робіт на території України.
Читати щеІспанія приєдналась до ряду країн, що запровадили пільгові податкови умови для цифрових кочевників digital nomads, прийнявши 21 грудня 2022 року закон 28/2022 про сприяння стартапам Закон відкрив нові можливості для проживання та заробітку цифрових кочевників, які приїзжають до Іспанії з країн, що не входять в ЄС. В статті ви дізнаєтесь які умови набуття статусу digital nomad, які документи необхідні. Також ви отримаєте інформацію щодо оподаткування digital nomad за режимом Beckham (24 %), його порівняння з податками звичайного підприємця в Іспанії.
Читати щеЗміни до вимог щодо реєстрації іноземного представництва в Україні в вересні 2024. - Органом реєстрації стає Міністерство юстиції та реєстрація здійснюється реєстраторами за аналогією з ТОВ. - Строки реєстрації скорочуються з 60 до 5 днів. - Вимоги щодо подачі інформації про бенефіціарних власників зареєстрованих представництв. - Реєстрацію має право здійснювати одноосібний суб’єкт фінмоніторингу.
Читати щеНа 2023 рік Міністерство економіки України затвердило перелік спеціальностей так вимог до кваліфікації, в яких Україна відчуває потребу і надає відповідним спеціалістам дозволи на іміграцію. Зазначені особи мають право на отримання посвідки на постійне проживання в Україні. Щоб мати право на іміграцію, працівник має відповідати обов’язковій вимозі, викладеній в переліку, та хоча б одній додатковій. Детальніше читайте у нашій статті.
Читати щеТаке зобов'язання встановлено Правлінням Національного Банку України та закріплено Постановою № 8 від 02 січня 2019 року. При відкритті та використанні рахунку української компанії банки вимагають надати та оновлювати інформацію щодо власників такої компанії. В деяких випадках банки почали вимагати від українських компаній інформацію і про іноземних контрагентів. Коли така вимога є обґрунтованою та що саме бажано заздалегідь отримати від іноземного контрагента, розберемо в цій статті.
Читати ще